menü

Často kladené dotazy

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Otázky k instalaci a technické dotazy

Často kladené otázky o instalaci a používání VIONN Go.

Nevyžaduje žádné odborné znalosti, lze jej nainstalovat velmi snadno v několika krocích. V balení zasíláme veškeré pomůcky a přesný návod k montáži.

Přirozeně. Může být instalován ve svislé i vodorovné poloze. Jeho činnost není ovlivněna směrem, ve kterém je otočena.

Může být instalován na jakémkoli automobilu, nákladním automobilu a motocyklu. Doporučujeme jej namontovat na přední část vozidla, jak je uvedeno v montážním návodu.

Může být také umístěn pod kapotou a za mřížkou chladiče. Není to vůbec těžké, lze to udělat za 5 minut. K produktu přiložíme přesné pokyny k instalaci. Instalace nevyžaduje odborné znalosti a může být řešena kýmkoli doma.

Jedná se o jedno z nejvýkonnějších oboustranných lepidel na světě vyráběných společností 3M. Testovali jsme, že automatické myčky vydrží dlouhou dobu.

Jeden VIONN Go může být přiřazen pouze jednomu vozidlu. Pokud však vozidlo prodáte, lze opětovnou montáž provést novým, originálním lepidlem. V tomto případě je nutné nás informovat o změně VIN kodu uvedené při registraci do našeho systému.

Tlačítko napájení musí být stisknuto po dobu nejméně 2 sekund. Pak bliká malá LED, která následně zhasne. Zařízení je pak aktivní. VIONN Go nelze vypnout.

Životnost baterie je 2 roky, nelze ji vyměnit ani dobít. Po 2 letech doporučujeme zařízení vyřadit z provozu a koupit nový VIONN Go.

VIONN Go má vestavěný reproduktor napájený vestavěným zdrojem energie. Reproduktor vydává zvuk s frekvencí v ultrazvukovém rozsahu, díky čemuž je divoká zvěř odpuzována. Životnost zdroje je 2 roky, nelze jej vyměnit ani dobít.

Experimenty byly provedeny za účasti více než 100 automobilů. Ve všech případech zařízení fungovalo tak, jak bylo zamýšleno, a během půlročního zkušebního období nedošlo ke střetu se zvířaty. Vývojář VIONN Go vyvíjel zařízení s alarmem pro volně žijící živočichy již 5 let, technologie a frekvence, kterou používá, jsou s uspokojením používány tisíci motoristy po celém světě.

Obal VIONN Go je mrazuvzdorný a tepelně odolný, provoz vnitřní struktury je nepřerušovaný v rozsahu -40°C až +60°C

Ano, v některých případech může při zapnutí docházet k pípnutí a bzučení. Ale nemusíte se obávat, je to zvuk kalibrace, jakmile se usadí na přednastavené frekvenci, lidské ucho již neslyší zvuk zařízení.

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Účinek VIONN Go na zvířata

Účinky VIONN Go na divokou zvěř a naše domácí mazlíčky

Zvířata se po zaznamenání vydávaného zvuku vzdálí od blížícího se motorového vozidla nebo zůstanou na jednom místě s nohama zabořenýma do země. To je zaručeno použitou technologií VIONN Go, která poskytuje 99% bezpečnost.

Zvířata mohou určit směr zvuku a mohou se pohybovat v opačném směru než směr zvuku.

To je primárně detekováno srnci, jelení zvěří a divokými prasaty. To může být také vnímáno domácími zvířaty, ale neovlivňuje jejich chování.

Ano, samozřejmě. V prostoru pro cestující není slyšet a nemá negativní vliv na domácí zvířata.

Registrace, použití a reklamace

Dotazy týkající se záruky a hlášení poškození, pomoc s registrací.

Požadujeme kontaktní údaje, ale osoba nemusí být vlastníkem nebo uživatelem vozidla. Pro potvrzení záruky není nutné, aby se údaje majitele a údaje poskytnuté při registraci shodovaly.

Ne, vzhledem k tomu, že se jedná o trvalou instalaci, není možné se pohybovat mezi vozidly. Kromě toho při registraci produktu požadujeme VIONN Go ID a VIN kód vozidla, takže 1 VIONN Go lze použít pouze na 1 vozidle.

Je nutné kontaktovat naše pracovníky, kteří jsou připraveni zákazníkovi pomoci. Budou požadovat okolnosti události, policejní zprávu, a pokud bude nárok shledán oprávněným, bude částka škody vyplacena až do horní hranice uvedené na našich stránkách.

Ano, pokud vozidlo vybavené systémem VIONN Go projíždí úsekem, kde byla výstražná značka, lze stále požadovat odškodnění.

Na 2 roky od aktivace, protože produkt má 2 letou životnost.

Na registrovanou e-mailovou adresu Vám zašleme informativní e-mail, že životnost VIONN Go brzy skončí, abyste se mohli včas postarat o nákup nového zařízení. VIONN Go má vestavěný zdroj s životností 2 roky. Zařízení pak musí být zlikvidováno.

ANDREA SHOP, s.r.o.
033/321 25 27, 033/321 25 21
info@vionn.cz

ANDREA SHOP, s.r.o.
033/321 25 27, 033/321 25 21
info@vionn.cz

NÁSLEDUJ NÁS!

Košík 0